Jesień w pełni! Okres letniego wygrzewania się na słońcu możemy uznać za zakończony. Chłodniejsza pora roku zbliża się coraz większymi krokami, a wraz z nią ponura aura za oknem. Panujące na zewnątrz warunki z pewnością nie sprzyjają naszej skórze, która z biegiem czasu staje się sucha i szorstka. Jak możemy temu zaradzić i pozwolić jej na odzyskanie utraconego blasku?

Pielęgnacja to klucz do sukcesu

Jesień to okres przejściowy między latem a zimą. Nasza cera wymaga w tym czasie szczególnej uwagi, przejawiającej się w zmianie dotychczasowej pielęgnacji. Skóra poddawana działaniu promieni słonecznych staje się wysuszona i podrażniona. Jej stan pogarszają dodatkowo pojawiające się wraz z jesienią zmiany temperatur i towarzyszący im wiatr.

Podstawowe kroki

Jak powinnyśmy dbać o naszą skórę, aby móc utrzymać ją we właściwej kondycji? Każdego dnia pamiętajmy, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość wody. Dzięki właściwemu nawodnieniu nasza skóra zyska zdrowszy wygląd i stanie się miła w dotyku. Wysokie nawilżenie zapewnią nam także kosmetyki z zawartością gliceryny, d-pantenolu czy kwasu hialuronowego. Swoją pielęgnację warto także stale uzupełniać odżywczymi produktami w postaci serum lub maski.

Uzupełnienie pielęgnacji

Dodatkowe wzmocnienie i regenerację zapewnią Twojej skórze także zabiegi z użyciem preparatów RESTYLANE SKINBOOSTERS, które stanowią przełom w medycynie estetycznej. Preparaty posiadają szereg właściwości dających efekt odświeżonej i zrewitalizowanej cery. Zapewniają głębokie nawilżenie, które utrzymuje się przez długi czas. Poprawiają jakość i kondycję skóry, dodając jej jednocześnie świeżości i zdrowego blasku.

Pogoda jest jednym z czynników mających istotny wpływ na stan naszej skóry. Niesprzyjająca jesienna aura wymaga od nas szczególnego dbania o siebie i swoją skórę. Pożądane efekty uzyskamy nie tylko dzięki stosowaniu tradycyjnych kosmetyków, ale i poddając się odpowiednim zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Tylko takie połączenie pozwoli nam cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem naszej skóry! Skorzystaj z dostępnych w moim gabinecie zabiegów z preparatami RESTYLANE SKINBOOSTERS i odzyskaj swoja pewność siebie!