+48 793 766 899​    ul. Iwona Odrowąża 18/1 30-009 Kraków      kontakt@dermestic.pl

Blog

Kiedy warto usunąć zmarszczki mimiczne?

Zmarszczki mimiczne są naturalnym efektem starzenia się skóry, wynikającym z codziennego używania mięśni twarzy. Pojawiają się najczęściej w miejscach, gdzie skóra jest najaktywniejsza, takich jak okolice oczu, ust czy czoło. Choć zmarszczki te mogą dodawać uroku i charakteru, wiele osób decyduje się na ich redukcję ze względów estetycznych.

Zrozumienie roli dermatologa w nowoczesnej medycynie

Dermatologia to specjalizacja, która skupia się na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom skóry, włosów i paznokci. Z racji swojego szerokiego zakresu kompetencji, dermatolog jest kluczowym specjalistą w dziedzinie medycyny, który ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia pacjentów. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej, jakie zadania spełnia dermatolog i jak ważną rolę pełni w kontekście […]

Modelowanie policzków – klucz do poprawy wyglądu twarzy

Modelowanie policzków to jedna z najczęściej wybieranych procedur w medycynie estetycznej, której głównym celem jest osiągnięcie bardziej młodzieńczego wyglądu twarzy. Dzięki nowoczesnym technikom, specjaliści są w stanie skutecznie kształtować kontury twarzy, dodając objętość tam, gdzie jest to potrzebne, lub redukując ją, aby uzyskać pożądany efekt estetyczny.

Przewiń na górę